Pracovněprávní vztah: pracovní poměr, dohoda o provedení práce nebo dohoda o pracovní činnosti. Směnnost: turnusové služby. Nástup možný ihned.
Pozice jsou vhodné i pro absolventy/absolventky.

Náplň práce: výroba a ruční příprava pizzy v pizzerii s pohodovým kolektivem, jedná se o otevřenou kuchyň.

Požadavky: chuť učit se a elán do práce, zkušenosti výhodou nikoliv podmínkou (zaučíme), trestní bezúhonnost, příjemné vystupování a pozitivní přístup k práci., vlastní seberealizace a chuť kariérně růst.

Zaměstnavatel nabízí: nástup do programu zaškolení se a podílení se na růstu firmy pod stále se rozšiřující značkou, týmový kolektiv, možnost kariérního postupu a seberealizace při otevření nových poboček, v případě spokojenosti a dobrých výsledků bonusy.

Kontakt - pan Ditrich Viktor, tel.:, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Jaroměř, Jaroměř
Datum nástupu: 27.03.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓