Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: tvorba programů v CAM software SprutCam, programování CNC frézek firmy Haas, optimalizace vytvořených programů, příprava podkladů pro výrobu, odlaďování a modifikace programů, návrh a tvorba konstrukční dokumentace pro výrobu a vývoj, konstrukce ve 3D CAD prostředí Solidworks, samostatné rozhodování, zodpovědnost, zručnost.

Požadavky: min. SŠ vzdělání strojírenského zaměření (VŠ výhodou), praxe na obdobné pozici v oblasti obrábění, znalost technologie obránění, znalost programování CNC strojů v některém CAM systému, orientace v software SolidWorks výhodou, kreativita, aktivní přístup k řešení pracovních úkolů a ochota učit se.

Zaměstnavatel nabízí: moderní pracovní prostředí, příspěvek na stravování, přátelské zázemí stabilní společnosti pružnou pracovní dobu, plně hrazené přesčasy, v závislosti na výsledcích firmy 13. plat, hrubou měsíční mzdu od 35.000 Kč.

Kontakt - pan Trojtl Jaroslav, tel.:, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Hronov, Hronov
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.