Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: rozvoz včetně nakládky a vykládky materiálu firemním nákladním vozidlem (18t), manipulace s hydraulickou rukou, práce s nízko i vysokozdvižnými vozíky, doplňkové práce na skladě (příjem, kontrola a výdej zboží).

Požadavky: řidičské oprávnění sk. C a fyzická zdatnost podmínkou, zdravotní způsobilost nutností, příjemné vystupování, schopnost učit se, flexibilita, výhodou - praxe s řízením nákladního automobilu, profesní průkaz, jeřábnický a vazačský průkaz, dovednost práce s vysokozdvižným vozíkem, znalost práce na PC.

Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecká sleva na námi obchodované zboží.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail:

Pracoviště: Hronov, Hronov
Datum nástupu: 04.04.2024
Mzda: 38 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓