Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení na dobu neurčitou, jednosměnný provoz, volné víkendy.

Náplň práce: zemní a výkopové práce (rypadlo pásové a kolové), odpovědnost za dodržování pracovní i technologické kázně, kontrola dodržování BOZP a PO na stavbách dle platné legislativy.

Požadavky: vyučení ve stavebním oboru, strojnický průkaz, praxe minimálně 1 rok, odolnost vůči stresu, samostatnost, zodpovědnost, spolehlivost a komunikativnost, řidičský průkaz sk. B, T (sk. C vítána).

Zaměstnavatel nabízí: dlouhodobou perspektivu ve stabilní společnosti, zajímavé finanční ohodnocení odpovídající Vašim znalostem a zkušenostem, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní/životní pojištění, 25 dní dovolené.

Kontakt - paní Schröfelová Miroslava, tel.:, e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Česká Skalice, Česká Skalice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 200 Kč/hod.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓