Pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou), plný pracovní úvazek s možností zkráceného (v případě zkráceného pracovního úvazku se jedná min. o 30 hodin týdně). Nástup možný od května 2024.

Náplň práce: spolupráce na zpracování účetní, daňové a mzdové agendy.

Požadavky: praxe s vedením účetnictví, znalost práce na PC, znalost programu POHODA výhodou, samostatnost, zodpovědnost a pečlivost.

Zaměstnavatel nabízí: přátelskou firemní atmosféru, práci v menším kolektivu, výhody - 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, odborné vzdělávání (školení), příspěvek na penzijní spoření.

Kontakt - Mgr. Ošťádal Jaroslav, tel.:od 07:00 hod. do 15:00 hod.), e-mail: (pro zaslání životopisu).

Pracoviště: Česká Skalice, Česká Skalice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!