Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup možný ihned.

Náplň práce: kontrola kvality vstupních surovin; kontrola kvality hotových výrobků; kontrola kvality v režimu SVP a HACCP a jeho dodržování; příprava zkušebních vzorků, testování výrobků.

Požadavky: SŠ vzdělání, chemické výhodou; praxe na obdobné pozici vítána; senzorické dovednosti, popř. senzorické zkoušky; odpovědnost za odvedenou práci, důslednost a pečlivost.

Zaměstnavatel nabízí: mzdu 28.000 - 33.000 Kč dle zkušeností, možnost finančního růstu; možnost dalšího profesního vzdělávání v podobě kurzů a školení; různorodou a zajímavou práci; stravenky hrazené v plné výši 100 Kč/den; příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail:

Pracoviště: Červený Kostelec, Červený Kostelec
Datum nástupu: 23.04.2024
Mzda: 28 000 - 33 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.