Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, pružná pracovní doba. Nástup dle dohody.

Náplň práce: samostatná a odpovědná práce při vývoji a inovaci kosmetických produktů, detergentů a potravin; koordinace příprav výrobků a technologických postupů, příprava vzorků a související dokumentace; vyhledávání kvalitních a inovativních surovin; sledování novinek a trendů konkurence; kontrola nad dodržováním legislativních požadavků; vedení týmu vývoje.

Požadavky: VOŠ/VŠ chemického, kosmetického, přírodovědného oboru či podobných; znalost příslušné legislativy při výrobě kosmetiky, detergentů a potravin; znalost normy a systémy SVJ, HACCP; výborné organizační a komunikační schopnosti; nadšení pro inovace a aplikovaný vývoj; spolehlivost a aktivní přístup.

Zaměstnavatel nabízí: mzdu 55.000 - 70.000 Kč dle zkušeností, možnost finančního růstu; zodpovědnou a zajímavou práci s nejnovějšími technologiemi; možnost dalšího profesního vzdělávání v podobě kurzů a školení; stravenky hrazené v plné výši 100 Kč/den; příspěvek na penzijní / životní pojištění.

Kontakt zasláním životopisu na e-mail:

Pracoviště: Červený Kostelec, Červený Kostelec
Datum nástupu: 23.04.2024
Mzda: 55 000 - 70 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓