Informace o pracovním místě

PRACOVNÍCI PRO VÝROBU A MONTÁŽ VZDUCHOTECHNIKY
V případě zájmu kontaktujte paní Zdeňku Sukovou na emailové adrese: nebo telefonním čísle:
Požadavky:
Vyučení technického směru, ŘP skup. B popř. skup. C výhodou, praxe na obdobné pozici výhodou, manuální zručnost, nekonfliktní, časová flexibilita,
jedná se o fyzicky náročnou práci, hrubá mzda je závislá na zkušenostech.

Pracovní náplň:
Zajištění veškerých činností spjatých s výrobou a montáží vzduchotechniky, montáž dílců vzduchotechniky, dopravování dílců na zakázku, dodržování postupů BOZP a PO, odpovědnost za kvalitu odvedené práce.

Zaměstnanecké výhody:
Stabilní zaměstnání, možnost získání praxe, zajímavé zakázky, stravenky

Pozice je vhodná i pro absolventy a občany/-ky z EU.

Pozice je vhodná i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Pracoviště: Nová Paka, Nová Paka
Datum nástupu: 01.03.2019
Mzda: 18 000 - 25 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)