- HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

- Náplň práce: Servisní a opravářské práce na našich strojích a technologiích. Jedná se o nepřetržitý provoz v zemědělství s flexibilní pracovní dobou a to nejen o víkendech, ale i ve svátek.

- Dále požadujeme: vyučení v oboru, spolehlivost, zodpovědnost a manuální zručnost, (výhodou - znalost a školení vyhlášky č.50/1978Sb. o odborné způsobilosti v elektrotechnice, strojní a svářečský průkaz)

- Nabízíme: jistotu, stabilitu a mzdu v termínu na úctě, HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené, zvýhodněné ceny na firemní výrobky

hrubou mzdu od 30.000 Kč / měsíčně + příplatky za soboty a neděle, 100% za svátky, stravenkový paušál a čtvrtletní / roční odměny.

Pracoviště: Smiřice, Smiřice
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓