Lakýrník průmyslových vrat

Pro firmu zaměřující se převážně na vratovou techniku (vývoj, výroba, velkoobchodní prodej), s jejíž produkcí se můžete setkat po celé Evropě, hledáme vhodného kandidáta na pozici ,,Lakýrník''.

Náplň práce:

- příprava barev pro lakování dle výrobní dokumentace,
- lakování dílů v lakovací kabině - práce s lakovací pistolí,
- manipulace s lakovanými díly
- spolupráce s kolegy při maskování dílů,
- budete součástí týmů lakovny - maskování, lakování, odmaskování a balení dílů.

Požadujeme

- praxe s lakováním/lakovací pistolí,
- možnost pracovat ve dvousměnném provozu (směnnost se ladí podle toho, kolik je zakázek),
- schopnost pracovat v týmu, pomoci kolegům, pokud bude třeba,
- pečlivě odvedenou práci.

Nabízíme

- práci na PP,
- zajímavé mzdové ohodnocení,
- týden dovolené navíc,
- stravenky nebo obědy v kantýně,
- práci ve stabilní společnosti - malý kolektiv, přátelské prostředí.

Pracoviště: ., Nový Bydžov
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Michaela Höferová
Lokalita: Nový Bydžov
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444930
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓