Seřizovač vstřikolisů

Pro mezinárodní společnost s perspektivním výrobním programem hledáme kandidáty na pozice seřizovačů, kteří budou zodpovědní za nastavení a optimalizaci strojů a zařízení ve výrobě.

Jste-li technicky zdatný a máte zkušenosti v oblasti seřizování, máme pro Vás skvělou příležitost.

Požadavky:
• min. SOU vzdělání technického zaměření
• praxe se seřizováním strojů (vstřikolisy výhodou)
• znalost čtení výkresové dokumentace
• ochota pracovat ve 3 směnném provozu
• spolehlivost, pečlivost a proaktivní přístup
• schopnost pracovat s důrazem na kvalitu
• řidičský průkaz sk. B

Náplň práce:
• zodpovědnost za správné nastavení a seřízení strojů
• údržba strojů a řešení případných problémů
• systematické zvyšování strojní produkce
• monitorování kvality výroby
• komunikuje s vedoucím oddělení výroby a ostatními kolegy

Nabízíme:
• práci ve stabilní společnosti
• zajímavou a různorodou práci
• možnost kariérního růstu
• přívětivou týmovou atmosféru
• odpovídající mzdové ohodnocení
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• další zajímavé benefity
• příjemné pracovní prostředí

Pracoviště: Hradec Králové, Hradec Králové
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: ADECCO spol. s r.o.
Zadavatel: Petra Vítová
Lokalita: Hradec Králové
Zavolat: Zobrazit kontakt 734444961
ADECCO spol. s r.o.
Ukázat na mapě

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓