Technický ředitel - služební automobil

Pro menší výrobní závod hledáme nového Technického manažera! Vaším hlavním úkolem na této pozici bude řízení údržby, investic a zlepšování procesů.
Ideální uchazeč má technické vzdělání, znalosti v elektro oboru (vyhláška 50) a praxi ve výrobní sféře na obdobné pozici. Je inovátorem, zajímá se o nové technologie, vidí věci v souvislostech a nezalekne se ani komunikace s kolegy ze zahraničí.
Náplň práce:

• vedení týmu údržby (3 kolegové)
• plánování investic (servis, nové technologie, inovace atd.)
• organizace a vyhodnocení výběrových řízení na dodavatele technologií
• spolupráci na vývoji nových produktů z pohledu technického oddělení
• zodpovědnost za stav technického vybavení
• optimalizace procesů a Lean management

Požadujeme

• VŠ vzdělání technického směru (příp. SŠ s praxí)
• zkušenosti s obdobnou pozicí ve výrobní sféře
• vyhláška 50 (dnešní NV 194), par. 6
• praxe ve vedení týmu
• AJ na komunikativní úrovni
• dobré plánovací a organizační schopnosti
• komunikační a vyjednávací schopnosti

Nabízíme

• stabilní práci v dobré atmosféře
• služební automobil i k soukromým účelům
• roční odměny
• 25 dnů dovolené
• dotované stravování
• příspěvek na penzijko
• mezinárodní spolupráci a možnost dalšího rozvoje

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 70 000 - 80 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Manpower
Zadavatel: Barbora Sýkorová
Lokalita: Hradec Králové
Zavolat: Zobrazit kontakt
Manpower

Sdílejte pracovní nabídku...