Do nové pobočky v Hradci Králové hledáme od nového roku člověka, který by se chtěl stát odborníkem na finance nebo reality, který/á nám pomůže v naší dynamické firmě, pohybující se v oblasti financí a realit. Pokud jste nadšení jedinci s organizačními schopnostmi a vášní pro obchod a komunikaci, máme pro vás skvělou příležitost!
Co budete dělat:
V počátku budete asistovat oblastnímu řediteli ve všech aspektech jeho práce a pomáhat mu s koordinací a správou obchodních aktivit a budete se od něho učit práci ve financích nebo realitách.
Zajišťovat komunikaci s našimi klienty, obchodními partnery a interními týmy.
Připravovat prezentace, smlouvy a další obchodní dokumenty.
Pomáhat s organizací setkání, jednání a událostí.
Sledovat trh a získávat informace o aktuálních trendech v oblasti financí a realit.
Co požadujeme:
Člověka s min. SŠ vzděláním (s maturitou)
Energie a nadšení pro obchodní svět a zájem o oblast financí nebo realit.
Chuť učit se novým věcem a mít zápal pro novou výzvu a kariéru.
Organizační schopnosti a schopnost plánovat a řídit čas efektivně.
Komunikační dovednosti a schopnost budovat a udržovat vztahy s klienty.
Schopnost pracovat v rychle se měnícím prostředí a efektivně řešit problémy.
Znalost MS Office a dalších obchodních nástrojů.
Co vám nabízíme:
Možnost pracovat v rámci dynamické týmu a inovativní společnosti, která působí v oblasti financí a realit.
Podporu a příležitost rozvíjet své dovednosti a kariéru.
Příjemné pracovní prostředí s týmem nadšených profesionálů.
Možnost se aktivně podílet na růstu a úspěchu naší společnosti.
Flexibilní pracovní dobu.
Nadstandardní ohodnocení.
Lídra, od kterého se učíte, který podporuje Váš rozvoj a má zájem na tom, abys byl/a úspěšný/á a dařilo se Ti.
Pokud jste ambiciózní a chtěli byste se zapojit do světa financí nebo realit a stát se odborníkem v tomto oboru, pošlete nám svůj životopis a stručný motivační dopis.
Více informací se můžete dozvědět na: www.lukasprocek.cz/kariera

Pracoviště: Hradec Králové, Hradec Králové
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 40 000 - 80 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nabídek je hodně, doporučte je i ostatním. :-)