Informace o pracovním místě

Náplň práce:
Určení parametrů řezu a sestavení nástrojů a materiálů.
Programování jednoduchých dílů.
Seřízení stroje na požadované tolerance.
Upnutí a vyrovnání obrobků.
Měření a kontrola vyrobených dílů.
Ošetřování a údržba příslušného vybavení, strojů a nástrojů.

Požadavky:
Orientaci v normách a v technických podkladech pro provádění obráběcích operací.
Znalost výkresové dokumentace a schopnost podle ní vyrábět.
Ochotu pracovat na 2 směny (ranní, odpolední).
Pečlivost, preciznost, manuální zručnost.
Samostatnost, zodpovědnost za výsledek.
Zkušenosti s CNC stroji.

Nabízíme:
Práci na 2 směny a pracovní dobu 7,5 hod.
Pravidelnou pracovní dobu od 06:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00 hod.
Volné víkendy.
Možnost napracovat si hodiny.
Odměny za produktivitu a kvalitu.
Dlouhodobou spolupráci.
Rozmanitou práci na malosériové zakázkové výrobě.
Malý přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy.
Absolventy rádi zaučíme.

Pracoviště: Divec, Divec
Datum nástupu: 11.03.2024
Mzda: 140 Kč/hod.
Počet míst: 1
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
ID inzerátu: 4561957   Vloženo: 11.03.2024

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!