Informace o pracovním místě

POSTGRADUÁLNÍ VÝZKUMNÍK / VÝZKUMNICE
- PP na dobu určitou, nástup možný ihned, nejpozději 31. května 2020
- Požadujeme: věk pod 35 let nebo PhD. titul ne starší 8 let, případně krátce před dokončením PhD.
- Náplň práce: Katedra matematiky Přírodovědecké fakulty Univerzity Hradec Králové nabízí postgraduální pozici na dobu 18 měsíců.Nově vzniklý výzkumný tým zabývající se teorií geometrických funkcí a funkčními prostory, nabízí pozici pro postgraduálního výzkumníka. Pozice nezahrnuje výukovou povinnost, nabízí možnost společného výzkumu se členy týmu.
- Zaměření: variační počet, parciální diferenciální rovnice, teorie geometrických funkcí, funkční prostory, modelování (případně obory blízce příbuzné)
- Nabízíme: Mimořádné odměny, jazykové vzdělávání, bezplatné parkování, příspěvek na stravné nebo stravenky aj.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem:

Pracoviště: Hradec Králové, Hradec Králové
Datum nástupu: 01.02.2020
Mzda: 32 000 - 40 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.