Informace o pracovním místě

KOMPLETACE VÝROBKŮ
- PP na dobu neurčitou, nástup možný dle dohody (ihned), práce na 1 směnu (8 hodinové směny pondělí - pátek)
- Náplň práce : broušení gumy na kulato, obsluha strojů, práce na brusce a frézce
- Požadavky: vyučení v technickém oboru, zkušenost s broušením výhodou
- Nabízíme: stabilní zaměstnání, příplatky ke mzdě, 5 týdnů dovolené, příspěvek na závodní stravování, zvýhodněný telefonní tarif i pro rodinné příslušníky a další zamětnanecké benefity (vstup do bazénu)
- V případě zájmu nás můžete kontaktovat telefonicky (Kdy: pondělí - pátek, 6.00 h. - 14.00 h.), emailem nebo osobně (Místo: Ak. Bedrny 531/8 a, Hradec Králové, Kdy: pondělí - pátek, 6.00 14.00 h.)
- Kontaktní osoba: p. Lukáš Markgraf, tel. č.:,, e-mail:

Pracoviště: Hradec Králové, Hradec Králové
Datum nástupu: 03.05.2021
Mzda: 24 000 - 26 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.