CZ-ISCO: 35110 Technici provozu informač. a komunikač. technol., tech.prog.
PROGRAMÁTOR / PROGRAMÁTORKA
- Místo výkonu práce: Pražská třída č.p. 686/13
Kukleny, 500 04 Hradec Králové 4
- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: na pozici frontend developera požadujeme zkušenost s frameworky React.js či Vue.js. Pro backend zkušenosti s PHP, NodeJS či GO. Pracovní doba není pevně stanovena, požadujeme ale účast na společném stand-upu v 9:00 ať již remote či on-site.
- Juniorní uchazeče (musí mít alespoň nějaké zkušenosti s výše zmíněnými technologiemi) rádi zaučíme, pro ně však požadujeme alespoň z počátku 100% on-site spolupráci. Seniorní programátoři mohou pracovat na remote.
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem:

Pracoviště: Hradec Králové, Hradec Králové
Datum nástupu: 01.06.2021
Mzda: 20 000 - 80 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓