Knafová Michaela Ing. tel.:;, Po - Pá 7:00 - 15:00 hod. e-mail: Strukturovaný životopis zasílejte na email

Náplň práce:
odpovídá za hospodárný a účelný provoz veškerého energetického zařízení a pravidel technického provozu. Vypracovává a zajišťuje plnění plánu provozu, plán údržby energetických zařízení, spotřebu energií a materiálů, jakož i plán revizí a generálních oprav. Odpovídá za správné účtování - energie. Vede evidenci čerpání rozpočtových položek na energie, revize a opravy energetického zařízení. Spolupracuje při zajištění odborných opravářských prací a údržby, dále při provádění oprav elektro zařízení dodavatelsky.

Nabízíme: - plat od 27 090,- Kč do 38 070,- Kč hrubého dle uznatelné praxe podle NV ČR č. 341/2017 Sb. o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, včetně zvláštního příplatku, - 25 dní řádné dovolené + 5 dní indispozičního volna, - pracovní poměr na dobu určitou v délce 1 roku, dále možnost doby neurčité.
Požadujeme: - odbornou způsobilost dle § 6 nařízení vlády 194/2022 Sb. s odbornou kvalifikací vyššího vzdělání (nebo minimálně středoškolského vzdělání s maturitní zkouškou), nebo platné osvědčení o odborné způsobilosti dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., - trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost.

Zaměstnanecké výhody: - možnost příspěvků na penzijní připojištění/závodní stravování/na sportovní, kulturní aktivity/rekreaci,
- rodinnou i dětskou, letní i zimní rekreaci ve vlastních rekreačních zařízeních,
- sportovní vyžití (vlastní posilovna, sauna),
- závodní stravování,
- možnost dalšího vzdělávání.

Pracoviště: Horní Slavkov, Horní Slavkov
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 27 090 - 38 070 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.