Informace o pracovním místě

Tyrpáková Iva
tel.:,, Po - Pá 8:00 - 12:00 a 12:30 - 14:00 hod.

Místo výkonu práce: provozovny v Úžlabí 868, 357 09 Habartov a Pohraniční stráže 44, 357 03 Svatava

Hlavní pracovní náplň:
- Programování automatických výrobních (osazovacích, zkušebních,..)zařízení
- Programování řízení servopohonů
- Tvorba poptávek v oblasti elektro a pneumatiky
- Spoluúčast na návrhu a realizaci technických optimalizací výrobních zařízení

Kvalifikační požadavky:
- SŠ vzdělání (technického směru, nejlépe elektro)
- zkušenosti s programováním PLC (Siemens, Beckhoff)
- zkušenost s programováním HMI výhodou PC znalosti: MS-Office, Step7, TwinCat

Zaměstnanecké výhody: stravenky, firemní jídelna, týden dovolené navíc, příspěvek na dopravu, příplatky nad rámec ZP

Pracoviště: Habartov, Habartov
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!