Informace o pracovním místě

Kontakt: Kuchyňka Petr, tel.:,, e-mail:
Prac.doba: 7:00 - 15.30
V případě zájmu zašlete Váš strukturovaný životopis na e-mail:
Požadavky: trestní bezúhonnost, nezbytné absolvovat školení k výkonu práce, velmi dobrá znalost práce na PC OS Windows, MS Office. Doprava do zaměstnání vlastním dopravním prostředkem - zaměstnavatel nezabezpečuje.
Náplň práce: Příprava, zadávání a kontrola veřejných zakázek malého rozsahu. Vedení poptávkových řízení. Účast na kontraktačních jednáních, výběr dodávek a uzavírání kontraktů s dodavateli. Realizace marketingového průzkumu trhu. Uzavírání a kontrola smluvně - závazkových vztahů. Včasné a správné vypořádání všech pohledávek a závazků. Provádět samostatný nákup vymezeného sortimentu zboží a sjednávat kontrakty na základě zpracovaného plánu nákupu. Provádět průzkum a následně analýzu trhu a navrhovat jednotlivá opatření.
Místo výkonu práce: 50.1776342N, 13.1227803E, Radošov, VZ 1534 Vojenský újezd Hradiště.
Nabízíme: finanční ohodnocení odpovídající doloženému vzdělání a praxi, stabilní zázemí, příležitosti k osobnímu rozvoji a dalšímu vzdělávání, plné zaškolení na danou pozici.
Dotované stravování, příspěvek na penzijní pojištění

Pracoviště: Hradiště, Hradiště
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 24 900 - 34 500 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Je tato pracovní nabídka někomu šita přesně na míru? ↓↓↓