Rádi pracujete a komunikujete s lidmi? Výborně, v tom případě může být pracovní pozice obsluha čerpací stanice OMV Hodonín a OMV Lužice přesně to pravé ořechové pro Vás!

???? PŘÍLEŽITOST PRÁCE - OBSLUHA ČERPACÍ STANICE OMV LUŽICE ????

- OBSLUHA RESTAURACE OMV LUŽICE

1. HPP na ranní, noční směny: krátký dlouhý týden. Ideální pro ty, kdo si chtějí užívat volno během týdne!

2.Brigáda nebo zkrácený úvazek - odpolední směna: Začínáme po obědě cca od 13:00 hod. Máme možnosti směn 4, 6, či 8 hodin.

Perfektní pro studenty nebo ty, kdo si chtějí přivydělat po hlavní práci!

Tvá náplň práce je výroba produktů studené kuchyně , obsluha výdejny balíků , úklid a práce související s provozem čerpací stanice

Brigáda na různorodý časový úsek: Pokud máte specifické časové možnosti nebo hledáte něco flexibilního, rádi vás vyslechneme a pokusíme se najít řešení na míru!

Ahoj všichni!

Hledáme nové tváře do našeho týmu na OMV čerpací stanici v Hodoníně a Lužicích! Pokud máte chuť pracovat v přátelském kolektivu, hledáte stabilní práci či brigádu a baví vás různorodá práce, využijte tuto příležitost ještě dnes.

Co vás čeká?

Obsluha pokladny a Sazkového terminálu

Obsluha restaurace a bistra

Komunikace se zákazníky

Práce se zbožím - příjem, naskladnění atd.

Co od vás očekáváme?

Odpovědný přístup k práci

Komunikativnost

Se vším ostatním vám pomůžeme

BONUSY, KTERÉ NABÍZÍME:

???? Velmi dobře placená práce

Slevy na pohonné hmoty

???? Stravenky

???? Bonusy za výkon

Přidejte se k nám a staňte se součástí skvělého týmu na OMV v Hodoníně nebo v Lužicích! Pokud máte zájem, nebo znáte někoho, kdo by mohl mít, dejte nám vědět.

Předem děkujeme za sdílení inzerátu a těšíme se na vaše odpovědi!

Kontaktujte nás pro více informací či případné dotazy.

Požadujeme

Vzdělání v oboru není nutné,chuť do práce však ano, zaškolení a férové jednání samozřejmostí.

Pracoviště: Velkomoravská, Hodonín
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 125 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Aleš Židlický
Zadavatel: ALEŠ ŽIDLICKÝ ŽIDLICKÝ
Lokalita: Hodonín
Zavolat: Zobrazit kontakt 602744543

Sdílejte pracovní nabídku...