Rád cestuješ, komunikuješ s lidmi a máš technické myšlení? Tak hledáme právě tebe!

Požadujeme:

- manuální zručnost a technické myšlení

- komunikativnost, schopnost efektivní organizace práce, samostatnost

- řidičský průkaz skupiny B

- časová flexibilita v sezónním období

- znalost NJ výhodou

- vyučen v elektro oboru, vyhláška č. 50/1978 Sb.

Poznámka: Všeobecné znalosti z technických oborů elektro, vodo - topo nebo přímo z oboru bazénářství uvítáme.

Nabízíme:

- nástup možný ihned

- mzdové ohodnocení 30 000 - 50 000 Kč

- rádi tě zaškolíme

- příspěvek na stravování + zahraniční stravné v případě služebních cest

Pracovní náplň:

- zajistit příslušný servis a poradenství zákazníkům a uživatelům dodaných výrobků

- zabezpečení servisní činnosti

- provádění montáže a instalace výrobků u zákazníků, uvedení do provozu

Pokud tě námi nabízená volná pracovní pozice zaujala, životopis prosím zasílej s označením Servisní bazénový technik na e-mail:

Pracoviště: Ratíškovice, Ratíškovice
Datum nástupu: 06.03.2024
Mzda: 30 000 - 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...