Informace o pracovním místě

Náplň práce:

" vystavování objednávek a jejich evidence

" sběr informací, průzkum trhu, zpracování informací a tvorba analýz

" zpracování poptávek za materiál

" spolupráce s dalšími odděleními

" výborné komunikační dovednosti

" SŠ/VŠ vzdělání technického směru výhodou

" ochotu učit se nové věci a schopnost pro detail

" komunikace v anglickém jazyku, němčina výhodou

" praxe v nákupu výhodou

Práce s PC - Microsoft Office

Flexibilita, týmová práce, komunikativnost, příjemné vystupování.

Stabilní zaměstnání v perspektivní společnosti. Zajímavá práce v dynamickém kolektivu. Příjemné pracovní prostředí. Možnost dalšího profesního růstu a seberealizace. Systém zaměstnaneckých výhod a benefitů 5 týdnů dovolené, stravné 100 Kč/den, důchodové připojištění. Finální úroveň základní mzdy závisí od individuálních schopností a zkušeností vybraného kandidáta. Kontakt na mail.

Pracoviště: Hodonín, Hodonín
Datum nástupu: 04.03.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓