Informace o pracovním místě

Náplň práce:

- Vedení oddělení QHSE (kvalita, zdraví, bezpečnost a životní prostředí)

- Zajištění účinného systému řízení pro dohled a udržování příslušných norem a legislativních požadavků

- Implementace a údržba efektivního krizového systému pro případ mimořádných situací

- Realizace dohodnutých ročních plánů včetně začleněných výkonnostních cílů

- Vedení a podpora oddělení QHSE v Německu z místního pracoviště v České republice

Požadujeme:

- Vysokoškolské vzdělání buď v oblasti bezpečnosti, kvality nebo technologie potravin

- Praxi v oboru alespoň 2 roky

- AJ na komunikativní úrovni (slovem i písmem)

- ŘP sk. B

- Znalost práce na PC a v prostředí MS Office

- Spolehlivost a samostatnost

- Logické myšlení a organizační schopnosti

- Ochotu cestovat do zahraničí

25 dnů dovolené, 3 dny sick days, možnost home-office, pružná pracovní doba, firemní stravování a příspěvek na jídlo, lekce AJ a NJ, možnost vzdělávání.

Kontakt na mail.

Pracoviště: Bzenec, Bzenec
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 66 810 - 78 598 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.