Informace o pracovním místě

Náplň práce:
" Konstrukce všeobecných ocelových konstrukcí
" Tvorba 2D a 3D dokumentace, zpracování technické dokumentace
" Tvorba technologických postupů
" Účast na konstrukčních jednáních
" Komunikace se zadavatelem
Požadavky na uchazeče:
" SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření (nejlépe strojírenství)
" Technické myšlení
" Orientace ve výkresové dokumentaci
" Zkušenosti z konstrukce
" Znalost programu Solid Works, nebo obdobného programu
" Zkušenosti s tvorbou technologických postupů v programu TPV 2000, nebo obdobném programu
" Znalost technických standardů pro výkresovou dokumentaci
" Znalost technologií výroby ve strojírenství
" Samostatnost, flexibilita, komunikativnost
Benefity:
- Pružná pracovní doba
- 25 dnů dovolené
- Prémie a odměny
- Vzdělávání v oboru
- Příspěvek na obědy
Kontakt na tel, na mail.

Pracoviště: Bzenec, Bzenec
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓