Informace o pracovním místě

Náplň práce:
" Kontrola vstupních komponentů dle výkresové dokumentace
" Provádění mezioperační a výstupní kontroly
" Tvorba kontrolních protokolů ve spolupráci s manažer kvality a s technologií
" Obsluha 3D měřícího zařízení
" Tvorba 3D měřících protokolů, tvorba měřících programů
" Identifikace a řešení problémů kvality v procesu výroby
" Spolupráce na nápravných a preventivních opatření
" Zlepšování procesů kvality
" Řešení interních / zákaznických reklamací
" Dohled nad dodržováním systému ISO 9001, 14001, 50001, 28000, FSC
Požadavky na uchazeče:
" Praxe na obdobné pozici alespoň rok
" Orientace ve výkresové dokumentaci podmínkou
" Praxe na 3D zřízení podmínkou
" Základní znalost 8D, FMEA, kontrolní plán
" Zkušenost s metrologií velkou výhodou
" Schopnost používání různých měřidel
" Vzdělání technického zaměření výhodou
" Samostatnost, Dobrá organizace práce
" Logické myšlení
" Ochota dále se rozvíjet
Benefity:
- Pružná pracovní doba
- 25 dnů dovolené
- Prémie a odměny
- Vzdělávání v oboru
- Příspěvek na obědy
Pružná pracovní doba, 25 dnů dovolené, prémie a odměny, vzdělávání v oboru, příspěvek na obědy. Kontakt na tel, na mail.

Pracoviště: Bzenec, Bzenec
Datum nástupu: 01.03.2024
Mzda: 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.