Informace o pracovním místě

První kontakt e-mailem nebo telefonicky

Návrhář interiérů navrhuje soubory nábytku a zařízení interiérů podle vlastních koncepcí, aplikuje nejnovější poznatky z oblasti nábytkářského designu, ergonomie a moderních technologií výroby.

Náplň práce:
" Návrh interiérových a exteriérových nábytkových prvků a souborů.
" Navrhování konstrukčních principů nábytkových prvků a souborů.
" Navrhování bytových i nebytových interiérů.
" Vytváření výtvarných a koncepčních studií nábytkových prvků, souborů, interiérů.
" Definování a sledování vývojových trendů v oblasti nábytkářského designu.
" Zpracování dokumentace pro výrobu prototypu nábytkových prvků a souborů.

Požadujeme:
orientace v PC programech, řidičský průkaz skupiny B

Zaměstnanecké výhody: Flexibilní pracovní doba, prémie, kvalitní zaškolení v oboru, kariérní růst pod vedením zkušeného spolupracovníka, jeden týden dovolené navíc, mobilní telefon a notebook.

Pracoviště: Ořechov, Ořechov
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 30 000 - 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!