Do společnosti Andopa s.r.o. se sídlem Brně, zabývající se prodejem profesionální vlasové kosmetiky, přijmeme obchodní asistentku, vedoucí prodejny.

Co Vás čeká:
Vaším úkolem bude řešení veškeré administrativy ve firmě, péče o stávající a nové zákazníky, vyřizování objednávek obchodních zástupců a zodpovědnost za chod prodejny s profesionální vlasovou kosmetikou.

Co od Vás očekáváme:
Komunikační a prodejní dovednosti, pozitivní přístup.
Vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, samostatnost.
Praxe v oblasti prodeje kosmetiky výhodou.
SŠ vzdělání, uživatelská znalost PC.
Anglický jazyk na hovorové úrovni.

Nabízíme:
Zajímavou, samostatnou práci v perspektivním oboru.
Úvodní zaškolení a pravidelný trénink prodejních dovedností.
Dobré platové ohodnocení.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.07.2024
Mzda: 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.