Informace o pracovním místě

Požadavky:
" SŠ vzdělání stavebního nebo technického oboru nebo jiné zaměření
" Znalost systémů TZB a aktuálních trendů.
" Praxe na uvedené pozici minimálně 3 roky.
" Oprávnění dle § 6 vyhlášky č. 50/1978 Sb.,
" Schopnost odborně komunikovat s projektovými manažery,
" Dodavateli a zadavateli zakázek.
" Všeobecný technický přehled a organizační schopnosti.
" Pečlivost, samostatnost a odpovědnost za svěřený úkol.
" Dobré komunikační a argumentační schopnosti.
" Řidičský průkaz sk. B. - aktivní řidič.
Náplň práce:
" Příjem, provádění a vyřízení pravidelných servisů.
" Kompletní evidence servisů.
" Příjem, provádění a vyřízení reklamací ve stanoveném čase.
" Kompletní evidence reklamací.
" Fyzické posuzování a šetření reklamace u zákazníka.
" Plánování servisů a reklamací ve spolupráci s projektovými manažery.
Co Vám může společnost nabídnout:
" Služební vozidlo.
" Firemní telefon i k soukromému užívání.
" Flexibilní pracovní dobu.
" Zaměstnanecké benefity (Stravenkový paušál, interní a externí školení)
" Zázemí stabilní společnosti, která se rozvíjí.
" Velmi přátelskou a neformální atmosféru.
" Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích.
" Práce v centru města, tramvajová zastávka před místem výkonu.
" Práce na plný úvazek.
" Pracovní poměr na dobu neurčitou.
" Nástup: ihned.
Kontakt:
PF TECH s.r.o.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 09.05.2024
Mzda: 45 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓