Informace o pracovním místě

Nástupní bonus: 25 000 Kč
Požadavky:
" SŠ nebo VŠ vzdělání stavebního nebo technického zaměření.
" Minimální praxe 5 let v oboru.
" Znalost práce na PC (MS Office), AutoCAD/CADKON, REVIT.
" Zkušenosti se zpracováním a koordinací projektové dokumentace ve všech fázích.
" Schopnost práce v týmu.
" Zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost.
" Schopnost řešit i nestandardní situace a problémy.
" Technická zdatnost v oboru s orientací ve stavebnictví.
" Orientace v procesech projednávání staveb.
" Orientace v normách, v technických podkladech a projektech.
" ŘP skupiny B - aktivní řidič.
" Autorizovaný technik nebo inženýr - výhodou.
Náplň práce:
" Řízení projekce TZB.
" Zpracování projekční dokumentace všech stupňů včetně procesních návazností.
" Zajišťování a příprava podkladů pro profese.
" Koordinace stavební a profesní části projektu ve spolupráci s projektovými manažery.
" Kompletace projekční části.
" Práce v programu CADKON.
Co Vám může společnost nabídnout:
" Služební vozidlo
" Firemní telefon i k soukromému užívání.
" Flexibilní pracovní dobu.
" Zaměstnanecké benefity (Stravenkový paušál, interní a externí školení)
" Zázemí stabilní společnosti.
" Velmi přátelskou a neformální atmosféru.
" Příjemné pracovní prostředí v moderních kancelářích.
" Práce v centru města, tramvajová zastávka před místem výkonu.
" Práce na plný úvazek.
" Pracovní poměr na dobu neurčitou.
" 25 dnů dovolené.
" Nástup: ihned.

Kontakt:
PF TECH s.r.o.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 09.05.2024
Mzda: 50 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.