Velitel/ka objektu - HPP - Mzda až 180 Kč/h

Máte chuť pracovat pro přední českou společnost v oblasti údržby, bezpečnosti a technologií? Přidejte se k nám a získejte profesní kvalifikaci a spoustu dalších zajímavých benefitů!

Náplň práce:
• Ochrana a ostraha majetku klienta, kontrola bezpečnosti v rámci objektu
• Komunikace s klientem, dodavatelskými firmami i složkami IZS
• Řešení mimořádných událostí včetně dokumentace
• Vedení týmu zaměstnanců, plánování směn, zaučení nových zaměstnanců
• Příprava a kontrola plnění zadaných úkolů ostrahy, pochůzková činnost, práce s kamerami
• Vedení bezpečnostní dokumentace
• Zpracování pravidelného reportingu

Požadujeme:
• Důslednost, spolehlivost
• Čistý trestní rejstřík
• Uživatelská znalost práce na PC
• Znalost práce s EPS, EZS, CCTV - VÝHODOU
• Zkouška profesní kvalifikace Strážný - VÝHODOU (případně pomůžeme zajistit)

Nabízíme:
• Mzdu až 180 Kč/h
• Pracovní poměr na dobu neurčitou
• Práci na HPP
• Stravenkový paušál
• MultiSport kartu
• Zvýhodněné volání O2
• Kompletní uniformu a příspěvek na obuv
• Happy days
• Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

Nástup ihned
Zázemí stabilní společnosti, MZDA vždy včas

Kontakt:
Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: Ihned
Mzda: Dle domluvy
Počet míst: 1
Úvazek: Plný, Zkrácený
Vhodné i pro: Absolventi, OZP
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Mark2 Corporation Czech, a.s.
Zadavatel: Náborové oddělení
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt 800111112
Mark2 Corporation Czech, a.s.
Ukázat na mapě

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!