Parťák pro seniory - pouze pro OZP

Jsme Teamium, sociální podnik, ve kterém si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní hledáme Parťáka pro brněnské seniory, který pro ně bude oporou a pomocníkem.

Požadujeme

Co budete dělat?
- Doprovod seniorů na úřady a k lékaři
- Společnost na procházkách a výletech
- Hraní her a vymýšlení zábavných aktivit
- Pomoc s drobnými domácími pracemi
- Konverzace se seniory
- Pomoc s péčí o domácí mazlíčky

Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme?
- samostatnost a pečlivost
- velmi dobrý vztah k seniorům
- komunikační schopnosti a dobrý projev
- nadání pro tvořivou práci
- sociální cítění a porozumění k druhým lidem
- psychickou odolnost
- dobrou orientaci v terénu a schopnost využívat on-line mapy
- předchozí zkušenost s péčí o seniory výhodou

Nabízíme

Co nabízíme?
- smlouvu na hlavní pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení
- práce na zkrácený úvazek
- stravné v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu
- masáže na pracovišti zdarma, pedikúra a manikúra na pracovišti za zvýhodněnou cenu
- individuální přístup, přátelská atmosféra
- slevu na firemní produkty
- příspěvek na dopravu
- možnost konzultací s firemním právníkem a psychosociálním pracovníkem
- mzda 140,- Kč / hod

Tato pozice je vyhrazena osobám v invalidním důchodu.

Pracoviště: Vídeňská 267/56a, Brno
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 140 Kč/hod.
Počet míst: 2
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Teamium, s.r.o.
Zadavatel: Irena Andělová
Lokalita: Brno
Teamium, s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte pracovní nabídku...