Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádění instalací, servisních prací a revizí strojů u našich zákazníků (ve spolupráci s elektrotechnikem).
• Pravidelná a preventivní údržba strojů.
• Diagnostika závad a jejich odstraňování.
• Evidence servisních záznamů a dokumentace.
• Telefonická komunikace s klienty, řešení otázek a vzdálená podpora.

POŽADUJEME:
• SŠ vzdělání technického směru.
• Praxi na obdobné pozici alespoň 5 let.
• Zkušenosti se servisem hydraulických, mechanických a elektrických zařízení.
• Ideální je zkušenost v oblasti montáže průmyslových a ventilačních systémů,
• Znalost angličtiny na úrovni B1.
• Řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič.
• Ochotu k pracovním cestám do zahraničí.
• Spolehlivost a samostatnost, ale zároveň schopnost pracovat také v týmu.
• Schopnost efektivně komunikovat.
• Vyhláška elektro je výhodou.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 70 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓