Informace o pracovním místě

KOHO HLEDÁME?
Hledáme manuálně zručného a pracovitého člověka, který spolu s kolegou vytvoří dobrou partu a budou zajišťovat montáž, servis vratové a nakládací techniky, protipovodňových a protipožárních systémů.
Uchazeč by měl mít svářečský průkaz (CO2/MAG) a praxi ve svařování či v zámečnické činnosti.
Neplatná osvědčení nebo průkazy nevadí - zajistíme jejich obnovení.
Naším požadavkem je také znalost orientace ve výkresové výrobní dokumentaci.
Podmínkou je trestní bezúhonnost uchazeče a řidičský průkaz sk. B.
Požadujeme také zájem o dlouhodobé a stabilní zaměstnání.
CO VÁS ČEKÁ?
- montáže a servis produktů z výrobního a obchodního sortimentu firmy
- uvedení instalovaného zařízení do provozu a zkouška funkčnosti
- komunikace se zákazníky a zaškolování obsluhy zařízení
- účast na školeních pro zdokonalení se v oboru
- práce na ranní směnu, občasné držení pohotovsti
- pracovní smlouva na dobu neurčitou
- služební pohotovostní automobil, mobilní telefon, tablet a veškeré pracovní vybavení, pomůcky a pracovní oblečení

Zaměstnanecké výhody:
CO VÁM NABÍZÍME?
- zázemí prosperující společnosti a stabilní dlouhodobé zaměstnání
- motivující mzdové ohodnocení a možnost osobního a finančního růstu
- zajímavou práci v malém kolektivu
- plán zaškolení na pracovní pozici, který Vám pomůže v prvních měsících
- zaměstnanecké výhody a benefity
- vzdělávací kurzy a školení
Podívejte se na naše kariérní stránky, kde naleznete kompletní výčet volných pracovních pozic :)

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 22.04.2024
Mzda: 28 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓