Pracovník úklidu Černovice 14 tis./ měs. - pouze pro OZP

Jsme rodinná firma - sociální podnik symetrie. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením. Je pro nás důležitý férový a osobní přístup ke každému zaměstnanci.

Do našeho týmu nyní hledáme nového kolegu nebo kolegyni pro úklid haly v Brně Černovicích. Poslední volné místo zde !!!!!!!

Co budete dělat?

Úklid haly strojovým čištěním, zametání , stírání prachu , jde o úklid bez větší fyzické zátěže

Požadujeme

Co po vás požadujeme?

- status OZP-invalidní důchodce 1.-3.stupně
- spolehlivost a pečlivost
- manuální zručnost a smysl pro detail
- samostatnost, pozitivní přístup a chuť do práce
- smysl pro čistotu a pořádek

Nabízíme

Co nabízíme?

- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení
- práce na zkrácený úvazek na 4 hodiny denně od pondělí do pátku od 7 do 11 hodin
- mzda 14. tis. měsíčně + odměny
-pracoviště s přímou dostupností z hlavního nádraží
- nástup možný ihned

Tato pozice je vyhrazena pouze pro osoby v invalidním důchodu.

Pracoviště: Olomoucká, Brno
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 14 000 - 14 500 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Základní
Firma: symetrie, s.r.o.
Zadavatel: Jitka Turečková
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt 604304944
symetrie, s.r.o.
Ukázat na mapě

Sdílejte pracovní nabídku...