Pro nově otevřený velkosklad autoskel pro Českou republiku sháníme nového kolegu/kolegyni na pozici Vedoucí skladu.

Pracovní náplň:
Vedení týmu skladníků, přerozdělování práce a kontrola odvedené práce
Příprava a kompletace objednávek pro další distribuci
Příjem nového zboží na sklad
Schopnost vzít za práci a být schopen zastoupit skladníka

Požadujeme

Samostatnost
Zodpovědnost
Pečlivost a opatrnost při práci – při práci s autoskly velmi důležité
Oprávnění řídit vysokozdvižný vozík výhodou – ne podmínkou

Nabízíme

Pohodovou práci za přesně daných pracovních podmínek
Práci s novými technologiemi, která práci usnadňují
Zaměstnanecké výhody v síti BENONE po celé ČR
Férové mzdové ohodnocení

Pracoviště: Kaštanová 558/123b, Brno
Datum nástupu: Ihned
Mzda: 38 000 - 42 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: Autoskla BENONE s. r. o.
Zadavatel: Jaroslav Černý
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt 721093857
Autoskla BENONE s. r. o.

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.