Společnost PHARMOS je velkoobchod zaměřený na podnikání v oblasti distribuce léků do většiny lékáren po celé ČR.

Co bude Vaše náplň práce?

- příprava a organizace expedice vychystaného zboží

- komunikace s řidiči

- řízení a kontrola přejímek zboží řidičům

- kontrola úplnosti zásilek na podřízené sklady a velkodistributory a následné

vytváření přepravní jednotky

- jednoduchá administrativa

Požadujeme

Co by jste měli mít?

- schopnost pracovat ve 3 směnném provozu

- min. SŠ vzdělání s maturitou

- odolnost vůči stresu a reagovat na změny

- uživatelská znalost na PC

- praxi s VZV výhodou ne podmínkou

- samostatnost, spolehlivost, pečlivost, profesionální přístup, dotahování

rozpracovaných úkolů do konce, týmového ducha

Nabízíme

Co za dobrou práci dostanete?

- práci na plný úvazek ve stabilní společnosti s dlouhodobou tradicí

- firemní oblečení

- 25 dní dovolené

- možnost zaměstnaneckých nákupů se slevou

- stravenkový paušál

- bezúročné půjčky aj.

Pracoviště: Hudcova 72, Brno
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 28 000 - 30 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: PHARMOS, a.s.
Zadavatel: Lenka Molnárová
Lokalita: Brno

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓