Koordinátor úklidu - práce vhodná i pro OZP

Jsme Teamium, sociální podnik, ve kterém si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Věříme v potenciál každého jednotlivce, táhneme za jeden provaz. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat. Nyní do našeho týmu hledáme kolegu či kolegyni na pozici Koordinátor úklidu.

Co budete dělat?

- koordinace týmu pracovníků úklidu

- nacenění a organizace úklidů domácnosti

- nacenění a organizace firemních úklidů

- realizace nových zakázek

- komunikace s dodavateli

- pomoc při hledání nových obchodních příležitostí

Požadujeme

Jaké znalosti a dovednosti od Vás potřebujeme?

- samostatnost a pečlivost

- organizační schopnosti

- komunikační schopnosti a dobrý projev

- pečlivost, spolehlivost, pozitivní přístup

- sociální cítění a porozumění k druhým lidem

- smysl pro čistotu a pořádek

- zkušenost s úklidy nebo vedení týmu

Nabízíme

Co nabízíme?

- smlouvu na hlavní pracovní poměr na jeden rok s možností prodloužení

- práce na zkrácený úvazek

- stravné v hodnotě 90 Kč za každou odpracovanou směnu

- masáže na pracovišti zdarma, pedikúra a manikúra na pracovišti za zvýhodněnou cenu

- individuální přístup, přátelská atmosféra

- slevu na firemní produkty

- příspěvek na dopravu

- možnost konzultací s firemním právníkem a psychosociálním pracovníkem

- mzda 150 - 165 Kč/hod

Tato pozice je vhodná také pro osoby v invalidním důchodu.

Pracoviště: Vídeňská 267/56a, Brno
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 150 - 165 Kč/hod.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: Teamium, s.r.o.
Zadavatel: Irena Andělová
Lokalita: Brno
Teamium, s.r.o.
Ukázat na mapě

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓