Informace o pracovním místě

Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně

se sídlem Pekařská 53, 656 91 Brno, IČ: 00159816

ÚIRT - OSBP-OE

přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

Rozvodný VN a NN

Požadavky:

" SŠ/ÚSO vzdělání elektro - silnoproud -praxe v oboru min.3 roky

" vyhláška č. 50/78 Sb. do 1000V - §7, nad 1000V - §7 (praxe 3 roky)

" logické myšlení

" schopnost samostatné práce

" schopnost týmové práce a spolupráce

" loajalita

" flexibilita

" iniciativa

" schopnost učit se novým věcem

" zodpovědnost,

" schopnost komunikace

Náplň práce:

" obsluha a údržba rozvoden VN a NN a veškerých elektrorozvodů v provozu

" řešení krizových a havarijních situací při provozu.

" činnosti dle vyhlášky 50/78 Sb. - samostatné činnosti na elektrických zařízeních dle §7 vyhl. 50/78 Sb.

" pravidelné kontroly VN a NN

" pravidelné kontroly rozvodů.

" vedení inspekčních knih a provádět písemné záznamy oprav

" zodpovědnost za provoz náhradních zdrojů

" spolupráce s externími firmami.

Platové zařazení: tř. 9, dle dosažené praxe

Termín nástupu: ihned

Písemné nabídky doložené profesním životopisem s uvedením údajů o dosavadní praxi a Souhlasem se zpracováním osobních údajů předloží zájemci elektronicky na

Kontakt pro dotazy:

Jan Rudkaj, vedoucí oddělení energetiky ÚIRT-OSBP-OE, tel: , mobil: , e-mail:

Zaměstnanecké výhody:

5 týdnů dovolené, závodní stravování, flexibilní pracovní doba

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 21 300 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Zajímavá pracovní nabídka? Sdílejte níže.