Administrativní pracovník Židenice - pro OZP

Jsme rodinná firma - sociální podnik symetrie. Zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením. Je pro nás důležitý férový a osobní přístup ke každému zaměstnanci.

Do našeho týmu nyní hledáme nového kolegu/kolegyni do kanceláře, prodejny a půjčovny zdravotních pomůcek na ulici Zábrdovická 15/16a v Brně Židenicích.

Co budete dělat?

- přímý telefonický a osobní kontakt s klienty půjčovny a prodejny pomůcek

- příjem a zpracování objednávek na PC

- práce v programu Pohoda, práce v Exelu a Wordu

- manipulace s pomůckami

- dvousměnný provoz 8-13 a 12-17 hodin

Požadujeme

Co po vás požadujeme?

- status invalidního důchodce 1.-3. stupně

- znalost a praxe programu Pohoda nebo Money

- spolehlivost a pečlivost

- samostatnost, pozitivní přístup a chuť do práce

- praxi v administrativě a znalost práce na PC WORD, EXCEL

- příjemné vystupování, dobré komunikační předpoklady

Nabízíme

Co nabízíme?

- smlouva na hlavní pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení

- práce na zkrácený úvazek na 5 hodiny denně od pondělí do pátku

- ranní a odpolední směna 8 - 13 a 12 - 17 hod

- nástupní plat 13 000 Kč + odměny + benefity

- za dobře odvedenou práci stravenkový benefit

- milý a přátelský kolektiv, individuální přístup, přátelská atmosféra

-pracoviště s dobrou dostupností (zastávka Kuldova tramvají č. 2 nebo BUS č. 64 zastávka Tomáškova)

- nástup možný ihned

Tato pozice je vyhrazena pouze pro osoby v invalidním důchodu.

Pracoviště: Zábrdovická 15/16a, Brno
Datum nástupu: Dle domluvy
Mzda: 13 000 - 15 000 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Vhodné i pro: OZP
Min. vzdělání: Středoškolské
Firma: symetrie, s.r.o.
Zadavatel: Jitka Turečková
Lokalita: Brno
Zavolat: Zobrazit kontakt 604304944
symetrie, s.r.o.
Ukázat na mapě

Může se tato práce někomu hodit? Sdílejte inzerát.