Informace o pracovním místě

První kontakt se zaměstnavatelem e-mailem nebo telefonicky.

Jaká bude tvoje náplň práce?

o Telefonický kontakt se stávajícími zákazníky naší společnosti nebo se zákazníky, kteří si od nás kontakt sami vyžádali.

o Kombinace příchozích hovorů (infolinky), webových žádostí ze strany zákazníka, nedokončených webových žádostí a vyřizování zákaznických požadavků a odchozích hovorů na aktivní zákazníky.

o Kontaktování stávajících zákazníků s novou marketingovou informací.

o Participace na nových projektech ve spolupráci s obchodem a marketingovým oddělením.

Co od Tebe očekáváme?

o Maturitní vysvědčení.

o Výborné komunikační a vyjadřovací schopnosti.

o Základní znalost práce na PC.

o Český nebo slovenský jazyk na úrovni rodilý mluvčí

o Chuť do práce a týmového ducha.

o A vše ostatní Tě rádi naučíme.

o Certifikát o absolvované zkoušce - spotřebitelský úvěr jiný než na bydlení (certifikát je výhodou, nikoliv podmínkou)

o Nástup dle dohody

Co Ti nabízíme?

o Možnost práce na HOME OFFICE až 2 dny v týdnu (po zaškolení, cca po 3 měsících)

o Motivační finanční ohodnocení s fixní nástupní mzdou 27 000 Kč (s následným zvýšením na 30 000 Kč, obvykle po 4-6 měsících) + odměny na základě tvého výkonu (průměrná měsíční odměna se pohybuje v rozmezí 7 000 - 10 000 Kč)

o Vstupní zaškolení a ochotné kolegy, kteří ti budou k ruce

o Služební notebook s příslušenstvím

o Pracovní dobu pouze 37,5 týdně, dvousměnný provoz (8-16 hod., 12-20 hod.).

o 30 dní dovolené + 2 dny volna na dobrovolnické aktivity

o Stravenky formou příspěvku k výplatě ve výši až 2 300 Kč měsíčně

o Systém Cafeterie s příspěvkem 1 000 Kč měsíčně (12 000 Kč/rok)

o Káva a čaj na pracovišti zdarma

Kde budeš pracovat?

o Místo výkonu Tvé práce bude na pobočce v Brně: Masarykova 26-30, 602 00 Brno.

Líbí se Ti tato pozice a máš chuť se k nám přidat? Zašli nám svůj profesní životopis na e-mail - pečlivě každý čteme a každému odpovídáme, protože ve všem, co děláme, ctíme naše hodnoty: Otevřenost, Respekt a Odpovědnost.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 02.05.2024
Mzda: 27 000 - 54 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Sdílejte a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓