Informace o pracovním místě

Telef. kontakt PO PÁ 8:00-15:00 hodin

Pro rozšiřující se výrobu hledáme kolegu na pozici elektromechanika.

Náplň práce:

- zapojování a seřizování přístrojů dle schématu

- práce s technickou dokumentací

- mechanická montáž v naší výrobní hale na Vídeňské

- možnost zapojit se na montáži na území České republiky, ale také v zahraničí (nikoho ale k výjezdům nenutíme, jsou to spíše výjimečné záležitosti)

- kontrola a seřízení přístrojů před jejich balením

- pomocné režijní práce

Požadavky:

- vzdělání SOU/SŠ elektrotechnického směru

- praxe na této pozici je vítána

- spolehlivost, pečlivost, samostatnost

- orientace ve výkresové dokumentaci

- komunikativnost - vždy oceníme nový nápad nebo návrh na zlepšení

Nabízíme:

- práci na HPP - jednosměnný provoz, zkrácená pracovní doba 7,5 hod

- nástup dle dohody

- zázemí dobrého kolektivu ve společnosti s dlouholetou tradicí

Multisport karta, zkrácená pracovní doba (7,5 hod), jednosměnný provoz, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, penzijní připojištění, jazyk. kurzy

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 10.04.2024
Mzda: 26 000 - 32 000 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen
Firma: IVEP, a.s. (Úřad práce)
Lokalita: Brno

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓