Informace o pracovním místě

První kontakt telefonicky nebo e-mailem

Prac. náplň:
o mezioperační kontrola výrobků, kontrola dokončených operací podle platné výrobní dokumentace
o měření strojírenských dílců dle technické výkresové dokumentace, zaznamenávání
naměřených hodnot
o provádění výstupní kontroly jednoduchých strojních součástí,
o vyřazování neshodných dílců z dalšího výrobního procesu
Kvalifikační požadavky:
o čtení výkresové dokumentace
o měření klasickými měřidly
o znalost práce na PC (word, excel)
o praxe ve strojírenství min. 3 roky

Zaměstnanecké výhody:
týden dovolené nad rámec ZP, závodní stravování, příspěvky na karty k automatům Very Goodies, rekreaci, pojištění, odměna za pracovní výročí, životní jubileum, odchod do důchodu, možnost vzdělávání a profesního růstu, závodní lékařská péče, bezplatné očkování proti chřipce,

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 25 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Pošlete inzerát na email a pracujte společně s kamarádem! ↓↓↓