Informace o pracovním místě

Upřesňující informace:
bauMax - staňte se členem našeho týmu! Nyní hledáme kolegu/kolegyni na pozici skladník/ce.

Pracovní náplň: přijímání, přebírka a kontrola přijatého zboží, vydávání zboží zákazníkům apod.

Požadujeme: výuční list, oprávnění k obsluze vysokozdvižného vozíku výhodou, zkušenost s prací ve skladu výhodou, fyzickou zdatnost, spolehlivost, zodpovědnost.

Pracovní doba - směnný provoz - po-ne - 8-20 otevírací doba bauMaxu - (směny dlouhé 10-12 hodin dle rozpisu)
Mzda dle odvedené práce, prodejnosti a výsledků od 22.570 - 58.875 Kč
Nabízíme: atraktivní podmínky, garantované prémie, velmi nadstandardní mzdové ohodnocení, práci na HPP.

Nástup možný ihned, nebo dohodou.

Prosíme o zaslání životopisu na e-mail

Zaměstnanecké výhody:
Stravenkový paušál, prémie

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 21.03.2024
Mzda: 22 570 - 58 875 Kč/měs.
Počet míst: 3
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓