Informace o pracovním místě

Doléčovací a rehabilitační oddělení
přijme na DPČ zaměstnance na pozici

lékař/ka se specializací interna, neurologie, geriatrie, RFM, všeobecné lékařství
na Ústavní pohotovostní službu

Nástup: ihned nebo dle dohody

Odborné požadavky:
• VŠ
• specializace interna, neurologie, geriatrie, RFM, všeobecné lékařství

Další požadavky:
• znalost práce na PC

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• příjemné a zdvořilé vystupování
• logické myšlení
• loajalita
• odolnost vůči stresu
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ

Náplň práce:
• ÚPS-práce lékaře/ky na lůžkovém oddělení, které je zaměřeno na péči o pacienty po úrazech, operacích, interních a neurologických onemocněních
Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi, doklady o nejvyšším dosaženém vzdělání a Souhlas se zpracováním osobních údajů zasílejte elektronicky na

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 14 700 Kč/měs.
Počet míst: 1
Úvazek: Zkrácený
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Pomozte příteli, najít si práci. Sdílejte níže ⇓