Informace o pracovním místě

NÁPLŇ PRÁCE:
• Provádění montážních a zámečnických prací podle konstruktérské a technologické dokumentace.
• Zámečnické práce, údržba a seřizování výrobních a strojních zařízení.
• Montáž a nastavení jednoduchých i složitějších uzlů a mechanismů, s použitím speciálních zařízení.
• Demontáž, oprava a testování uzlů, mechanismů a agregátů pro výrobky.
• Odstranění závad zjištěných během montáže a testování.

POŽADUJEME:
• SOU/SŠ vzdělání technického směru.
• Praxi na obdobné pozici ve strojírenské výrobní společnosti minimálně 2 roky.
• Zkušenosti s čtením výkresové dokumentace.
• Zkušenosti s montážními a zámečnickými pracemi.
• Schopnost používat univerzální měřicí přístroj.
• Schopnost pracovat s ručními elektrickými a pneumatickými nástroji (vrtačky, šroubováky atd.).
• Zodpovědný přístup k práci.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.05.2024
Mzda: 38 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Středoškolské

Nenechávejte si tuto pracovní nabídku jen pro sebe! ↓↓↓