Informace o pracovním místě

I.ortopedická klinika
přijme do hlavního pracovního poměru zaměstnance na celý úvazek na pozici

lékař/lékařka (absolvent/absolventka)
jednosměnný provoz

Nástup: dle dohody

Odborné požadavky:
• min. VŠ vzdělání v oboru všeobecné lékařství
• vhodné i pro absolventy
• praxe v oboru ortopedie, popř. jakýkoliv dosažený stupeň specializačního vzdělávání je výhodou

Další požadavky:
• znalost práce na PC
• dobrá uživatelská znalost práce s PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, …)

Osobnostní požadavky:
• odpovědný přístup k práci
• komunikativnost, samostatnost, pečlivost
• příjemné a zdvořilé vystupování
• dobré vyjadřovací schopnosti
• iniciativa
• loajalita
• odolnost vůči stresu
• morální a občanská bezúhonnost

Jazykové kompetence:
• znalost ČJ
• středně pokročilá znalost AJ

Náplň práce:
• u absolventů koreluje s obsahem a požadavky specializačního vzdělávání v oboru ortopedie
• u uchazečů se splněnými podmínkami částečného nebo úplného specializačního vzdělávání diagnosticko-terapeutická činnost s možností chirurgických výkonů

Nabízíme:
• zajímavou a odpovědnou práci
• stabilní platové a pracovní podmínky (platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů)
• 5 týdnů dovolené
• zaměstnanecké výhody (závodní stravování vč. příspěvku na stravu, příspěvek na penzijní pojištění, výhodné tarify na mobilní telefony pro zaměstnance a jejich rodinné příslušníky, příspěvek na nákup vitamínových prostředků z nemocniční lékárny, příspěvek na dovolenou, příspěvky na očkování, SickDays)
• nabídka výhodných jazykových kurzů přímo v nemocnici
• možnost účastnit se vzdělávacích akcí

Motivační dopis, životopis s uvedením údajů o dosaženém vzdělání a dosavadní praxi a Souhlas se zpracováním osobních údajů předloží uchazeči elektronicky na:
Kontakt pro odborné dotazy: doc. MUDr. Tomáš Tomáš, Ph.D., přednosta I.ORTK, tel:, mobil:, e-mail:

MUDr. Luboš Nachtnebl, Ph.D., zástupce přednosty I.ORTK, tel:, mobil:, e-mail:

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.06.2024
Mzda: 35 000 Kč/měs.
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vysokoškolské

Sdílejte pracovní nabídku...