Informace o pracovním místě

První kontak e-mailem.

Co budete dělat?

(Elektro)technik:

o Budete pracovat s elektronikou a instalovat na mikroskop jednotlivé moduly

o Kromě toho budete často pracovat s počítačem, se kterým budete nastavovat, testovat a kalibrovat svůj mikroskop

o K ruce vám bude naše firemní aplikace Final Test, která vás provede celým procesem nastavení mikroskopu a pomůže vám v začátcích

o Každý mikroskop je unikát. Čas od času se vyskytne věc, kterou bude potřeba zkonzultovat s kolegy z vývoje nebo inženýringu

Mechanik:

o Jako mechanik/čka budete na mikroskopy přidávat citlivou mechaniku, pracovat s vakuovou technikou a kontrolovat těsnost

Koho hledáme?

o Technické nadšence, kteří hledají rozmanitou práci, ve které budete každý den řešit jiné věci

o Elektro vzdělání nebo nárok na zákon 250 (bývalá vyhláška č.50) výhodou

o Nemáte elektro? Pokud máte jiné SŠ vzdělání technického směru, dokážeme vás vše doučit

o Pokud máte zkušenosti s oživováním elektrických modulů a Ohmův zákon znáte jako svoje boty, na pohovoru doslova zazáříte

o Měli byste ovládat angličtinu alespoň na základní úrovni a být schopni porozumět anglicky psané technické dokumentaci

Máme flexibilní pracovní dobu (s pevným jádrem od 8:00 do 13:00) a jednosměnný provoz

Naší firmě se daří a již několik let po sobě roste - můžete se těšit na každoroční finanční bonusy

30 dní dovolené, plně hrazená Multisportka, penzijní připojištění, výhodný tarif od T-Mobilu a další benefity

Za doporučení nového kolegy můžete získat až 90 000 Kč

Nabízíme férovou mzdu - více se dozvíš na prvník kole pohovoru

Skvělá firemní kantýna se třemi hlavními jídly, teplým bufetem, salátovým barem nebo pizzou. Na stravování v ní vám přispějeme 100 Kč za odpracovaný den

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 01.04.2024
Mzda: 33 000 Kč/měs.
Počet míst: 2
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Vyučen

Sdílejte pracovní nabídku...