Informace o pracovním místě

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:

" příprava materiálu na závěsovou techniku,

" po ukončení procesu výroby předání materiálu k výstupní kontrole,

" obsluha jednoduchých manipulačních zařízení.

CO OD VÁS OČEKÁVÁME:

" bezúhonnou osobnost s předpoklady pracovat v menším týmu,

" dodržování stanovených postupů a manuální zručnost,

" ochotu pracovat na tři směny (ranní - odpolední - noční, 7,5 hod./směna).

" pracovní smlouvu v dlouhodobě stabilní firmě s nástupem dle DOHODY,

" plný úvazek v kmenovém stavu firmy, žádná agentura,

" pracoviště v Brně, ul. Táborská 197, cca 5 min. od zastávky tramvaje či autobusu,

" fyzicky nenáročnou práci s rozumným pracovním tempem,

" neformální a přátelský kolektiv, který Vám rád pomůže,

" férový přístup nadřízených k zaměstnancům,

" samozřejmě odpovídající pracovní oblečení a vybavení,

" nejsme nadnárodní korporát, vždy se spolu domluvíme.

" stravenkový paušál 50 Kč/směna,

" 25 dnů dovolené,

" příspěvek na penzijní připojištění 800 Kč/měsíc,

" nebo zdarma MULTISPORT karta na sportovní, relaxační a wellness aktivity,

" zdarma SIM firemní mobilní kartu (volání a SMS v ČR zdarma, 10 GB dat),

" možnost využívat zdarma permanentku na zápasy HC KOMETA Brno,

" finanční odměnu 5.000 Kč za životní jubileum,

" 20.000 Kč odměna při získání nového zaměstnance,

" velmi zajímá odměna při pracovním jubileu,

" finanční příspěvek 10.000 Kč při narození dítěte,

" proplacení všech lékařských prohlídek (vstupní, periodické),

" pro chvíle oddechu využijete odpočinkovou místnost s kuchyňkou,

" lépe se také poznáme na neformálních firemních akcích,

" více informací najdete na www.LARS.cz.

Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Pracoviště: Brno, Brno
Datum nástupu: 06.09.2022
Mzda: 24 000 Kč/měs.
Počet míst: 4
Úvazek: Plný
Min. vzdělání: Základní

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!