Operátorka ve výrobě kosmetiky-balení – Brno - až 16.500,-

firma: ADECCO spol. s r.o.>>

Informace o pracovním místě

Požadavky
- manuální zručnost, dobrý zrak, pečlivost
- ochota pracovat ve 12ti hod. směnném provozu - krátký, dlouhý týden (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00)
- spolehlivost, zodpovědnost, učenlivost
Možnost vyzkoušet si práci na DPČ ( následuje převod na HPP).
Nabídka
- měsíční mzda 15 000 Kč
- 140 Kč stravenky - za každou odpracovanou směnu 2 stravenky v hodnotě 70 Kč
- týden dovolené navíc
- moderní pracovní prostředí
- sleva na kosmetické produkty

Pracovní náplň
Hledáme šikovné uchazeče a uchazečky pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a balení kosmetických produktů.

Nástup: IHNED!

Místo výkonu práce: Brno - Lesná

Náplň práce:
- jednoduchá a nenáročná manuální práce, obsluha výrobního zařízení
- kontrola a balení produktů
- udržování pracoviště a přiděleného strojního zařízení v čistotě a provozuschopném stavu

Požadujeme

Nabízíme

DATUM NÁSTUPU: Ihned
MZDA: Dle dohody
POČET MÍST: 5
ÚVAZEK: Plný
VHODNÉ TAKÉ PRO: Absolventi
MINIMÁLNÍ VZDĚLÁNÍ: Základní
FIRMA: ADECCO spol. s r.o.
LOKALITA: Brno
  • ID INZERATU: 2113937
  • VLOŽENO: 09.01.2017
  • ZOBRAZENO: 119

Mohla by se nabídka hodit kamarádovi? Dejte mu o ní vědět!