„Ideální práce ve Vašem městě“

graf-profil
Operátorka ve výrobě kosmetiky-balení – Brno - až 16.500,-
Informace

Požadavky
- manuální zručnost, dobrý zrak, pečlivost
- ochota pracovat ve 12ti hod. směnném provozu - krátký, dlouhý týden (6:00 – 18:00, 18:00 – 6:00)
- spolehlivost, zodpovědnost, učenlivost
Možnost vyzkoušet si práci na DPČ ( následuje převod na HPP).
Nabídka
- měsíční mzda 15 000 Kč
- 140 Kč stravenky - za každou odpracovanou směnu 2 stravenky v hodnotě 70 Kč
- týden dovolené navíc
- moderní pracovní prostředí
- sleva na kosmetické produkty

Pracovní náplň
Hledáme šikovné uchazeče a uchazečky pro našeho významného klienta působícího v oblasti výroby a balení kosmetických produktů.

Nástup: IHNED!

Místo výkonu práce: Brno - Lesná

Náplň práce:
- jednoduchá a nenáročná manuální práce, obsluha výrobního zařízení
- kontrola a balení produktů
- udržování pracoviště a přiděleného strojního zařízení v čistotě a provozuschopném stavu

Co od Vás očekáváme
Co Vám nabízíme
Datum nástupu:
Ihned
Mzda:
Dle dohody
Počet míst:
5
Úvazek:
Plný
Minimální vzdělání:
Základní
Vhodné pro:
Absolventi
Inzerent:
Agentura
Firma:
Lokalita:
Brno
ID inzerátu: 2113937    Zobrazeno: 119 x    09.01.2017

Chcete pracovat společně s kamarádem? Sdílejte nabídku níže.